Mountains

O společnosti

Naše společnost, působící již od roku 2009 se specializuje především na vývoj software a poradenství v oblasti IT. Námi navržené IT řešení pomáhají lépe fungovat firmám po celé Evropě – jedná se zejména o poradenství v oblasti IS, analýz, vývoj komplexních řešení, systémové integrace nebo i outsourcing. Klíčovými zákazníky jsou klienti z oblasti bankovnictví, pojišťovnictví, státní správy a telekomunikací.

Během naší existence jsme vyvíjeli software na zakázku a uvedli na trh spoustu vlastních produktů. Stojí za námi mnoho spokojených klientů a našim cílem je práci nejen usnadnit, ale neustále poskytovat i ty nejkvalitnější služby. Jdeme cestou inovací, což je zřejmé již z názvu společnosti a našeho motta – INOWIT: GET MORE FROM IT! V současné době za sebou máme stovky úspěšných projektů a stále se s vervou a velkou chutí pouštíme do nových výzev a dalších projektů.

Zajišťujeme vývoj SW na zakázku, integrace vlastního software do existujících systémů a webové systémy pro interní agendu či komunikaci se zákazníky. Nabízíme tvorbu intranetových a internetových aplikací, informačních systémů a aplikací firemní administrativy a DMS/ERP systémů. U všech našich řešení nám jde především o snadnou obsluhu systému a vysokou úroveň zabezpečení. Používáme nejmodernější technologie a náš team se skládá z špičkových odborníků v daném oboru. Abychom docílili optimálního řešení, tak nedílnou součástí je i konzultantská činnost, kterou poskytujeme a kde především respektujeme požadavky klientů!

Naše řešení jsou pro klienta nejen ekonomickým přínosem, ale i konkurenční výhodou.
Naše služby jsou dodávány na základě dokonalé znalosti sektoru, ve kterém zákazník působí.
Za pomoci nejmodernějších IT technologií realizujeme úspěšně projekty, které pomáhají firmám získávat nejsilnější postavení na trhu.

Hlavním předmětem naší činnosti:

  • poradenství v oblasti informačních systémů
  • analýz
  • návrh a vývoj komplexních IT řešení
  • systémová integrace
  • dlouhodobá údržba dodaných řešení

Zavoláme vám

Zaujalo Vás některé z našich řešení, zanechte nám svůj kontakt a my se Vám ozveme.

Partneři